KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13829229
nr 1382 9229
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på papper, 147x98 cm, yttermått inklusive ram: 154x105 cm
Kondition: vikskada/lagad
Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:03:40
1.500 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr